У театрі Франка просять підтримати перейменування вулиці на честь Богдана Ступки, у КПІ – на честь Михайла Павловського

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 03.05

Вулицям пропонують надати імена відомих та шанованих киян.

У театрі Франка просять підтримати перейменування вулиці на честь Богдана Ступки, у КПІ – на честь Михайла Павловського
Світлодіодне освітлення
Про це ідеться у дописах Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка та КПІ ім. Ігоря Сікорського.
 
Узастосунку “Київ Цифровий” триває опитування щодо перейменування 19 вулиць Києва. Серед пропозицій – перейменування вулиці Станіславського на вулицю Богдана Ступки. 
 
У театрі, де грав відомий актор, нагадують, що  це вулиця, на якій жив актор, і яка веде прямо до   театру, де понад 30 років працював Богдан Сильвестрович. Було б дійсно правильно і символічно для всього театрального мистецтва, аби ця вулиця мала імʼя великого Актора України, зазначається у дописі.
 
Також у  застосунку   триває голосування за перейменування вулиці Боткіна. КПІ пропонує змінити назву на честь Михайла Антоновича Павловського — видатного науковця в галузі механіки, громадського й державного діяча, засновника і першого декана факультету авіаційних та космічних систем КПІ, лауреата державних премій, народного депутата України трьох скликань, міністра промисловості України в 1992 році.
Павловський був одним з ініціаторів та організаторів створення факультету авіаційних і космічних систем 1993 року. Це стало початком відновлення авіаційної та космічної освіти в Київській політехніці. Також він зініціював будівництво корпусу №28 (на вул. Боткіна, 1) — як науково-технічного комплексу із розроблення і дослідження авіаційної та ракетно-космічної техніки й систем, нагадують в університеті.

Як проголосувати в додатку “Київ Цифровий”:

  • обирайте “Електронна демократія” ⟶ “Опитування”;
  • переглядайте перелік назв і натискайте “Проголосувати”.

Читайте також: Перейменування триває: у Святошинському районі з’явилась вулиця Павла Глазового

Нагадаємо, нещодавно у столиці перейменували Олександрівську лікарню.

 
 

Великий Київ у Google News

підписатися