Україна може отримати три вакцини від COVID-19 одночасно

14:35 18.01

Україна буде мати вакцину не пізніше лютого і скорше за все, в перших партіях буде три різні вакцини.

Україна може отримати три вакцини від COVID-19 одночасно

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Наразі можу стверджувати, що Україна буде мати вакцину не пізніше лютого. На сьогодні є змога обирати з трьох вакцин, і скорше за все, в перших партіях ми будемо мати якраз три різні вакцини. Всі вони однозначно будуть ліцензовані в Україні, однозначно будуть  схвалені ВООЗ і в інших країнах. Тобто, це будуть вакцини з підтвердженим відсотком ефективності”, – зазначив Шмигаль.

Також прем’єр-міністр відповів на питання, коли в українців буде можливість зробити собі щеплення на комерційній основі.

Як тільки вакцини по пришвидшеній процедурі будуть зареєстровані в Україні, комерційні підприємства негайно отримають змогу завозити ці вакцини в Україну. Далі – це уже питання до таких компаній, вони також ведуть свої перемовини і укладають договори. Я переконаний, що це будуть паралельні процеси з державною вакцинацією.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Нагадаємо, Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac. Вакцина на даний час не зареєстрована. Sinovac поверне Україні кошти, якщо замовлена вакцина провалить фінальну фазу клінічних випробовувань.

Також, це може бути вакцина Pfizer або Moderna.

Вакцинація від COVID-19 в Україні відбуватиметься у 4 етапи – дати, вона буде безкоштовна і платна. 375 мобільних бригад робитимуть щеплення від ковіду.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...