375 мобільних бригад робитимуть щеплення від ковіду – коли і чим

19:20 14.01

Уже в лютому в межах ініціативи COVAX Україна може отримати мРНК-вакцину від коронавірусу, яка вимагає зберігання від -20 до -80 градусів за Цельсієм. Це може бути Pfizer або Moderna. З’явиться вакцина і розпочнеться перший етап вакцинації.

375 мобільних бригад робитимуть щеплення від ковіду – коли і чим

Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю LB.ua. Уже 8 січня Україна відправила підтвердження готовності прийняти таку вакцину. 

Препаратом може бути розробка німецької та американської компаній Pfizer/BioNTech. Або Moderna, ще точно невідомо. Але швидше Pfizer, оскільки COVAХ працює з вакцинами, в яких є дозвіл від ВООЗ на екстрене використання. А єдина мРНК-вакцина, що отримала такий дозвіл, це Pfizer”, – зазначив Ляшко.

За словами Ляшка, в лютому з’явиться вакцина і розпочнеться перший етап вакцинації.

Буде створено 375 мобільних бригад, які будуть проводити щеплення. Вже 15 січня в нас буде поіменний список. Зараз працюємо з Національною службою здоров’я України та з Мінфіном, щоб оплачувати кожен укол. Знаємо попередній тариф, знаємо, як в електронній системі охорони здоров’я буде обліковуватись кожен провакцинований, яка після цього буде оплата, яка додаткова мотивація для бригади”, – запевнив Ляшко.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Нагадаємо, Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac. Вакцина на даний час не зареєстрована. Sinovac поверне Україні кошти, якщо замовлена вакцина провалить фінальну фазу клінічних випробовувань.
Вакцинація від COVID-19 в Україні відбуватиметься у 4 етапи – дати, вона буде безкоштовна і платна

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...