Український каратист Станіслав Горуна виборов бронзову медаль у Токіо

Автор: Галина Ворона
15:59 06.08.2021

Український каратист Станіслав Горуна став бронзовим призером Олімпійських ігор-2020 та приніс у скарбничку української команди 14-ту нагороду.

Світлодіодне освітлення

У півфіналі змагань в категорії до 75 кг Станіслав Горуна програв італійцю Луїджі Бузі з рахунком 0: 3.

Незважаючи на поразку, наш співвітчизник гарантував собі бронзу, кваліфікувавшись другим у півфінал.

Таким чином, у скарбничці нашої збірної 14 олімпійських нагород: 1 – золота, 3 – срібні та 10 бронзових.

Першу бронзу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту – пловець Михайло Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту – перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Шосту медаль і перше срібло взяв плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів. Сьома медаль була бронзовою від борчині Алли Черкасової.

Восьма медаль і друге срібло – у борця Парвіза Насібова.

Також у цей день українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль – це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту.  Ще одну бронзу 4 серпня здобула борчиня Ірина Коляденко.

12-ту медаль – бронзу – наплавала Людмила Лузан в каное-спринті, 13-ту – срібну нагороду – здобула каратистка Анжеліка Терлюга.