У Києві знайшли підпільний цех з виготовлення “психотропних” ліків (ФОТО)

15:31 11.12.2020

У Києві було викрито групу підприємливих індивідуалістів, які виготовляли нарковмісні лікарські засоби та збували їх через поштові відправлення. Однак, “ліки” виявились звичайнісіньким плацебо, що не завадило ділкам заробляти близько півмільйона гривень щомісяця.

У Києві знайшли підпільний цех з виготовлення “психотропних” ліків (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури. 

Було встановлено, що зловмисники підробляли пігулки та видавали їх за лікарські засоби, які у своєму складі містять психотропну речовину – сибутрамін. Свій продукт ділки збували в Інтернеті за допомогою кур’єрської доставки.

За попередньою оцінкою спеціалістів, місячний прибуток “аптекарів” складав близько 500 тис. гривень.

Цікаво, що правоохоронці здійснили 4 оперативні закупки вказаних лікарських засобів, але експертиза показала, що нарковмісні пігулки виявились підробленими та не містили в собі головної психотропної речовини – сибутраміну.

Під час проведення обшуків поліцейські вилучили майже 200 тис. підроблених пігулок, обладнання для виробництва, фасувальний матеріал для готової продукції, чорнові записи та інші речові докази.

Зазначається, що вартість вилученої продукції становить понад 4 млн гривень.

Наразі кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 307 КК України (виготовлення та збут наркотичних речовин). Після того як експерти перевірять склад усіх вилучених пігулок, правоохоронці зможуть надати більш точну кваліфікацію злочину.

Як повідомлялось, у Києві знайшли підпільний цех з виготовлення боєприпасів потужністю в 10 тис. набоїв щодня. 

Читайте також: У Києві втридорога продають контрабандні російські цукерки

Великий Київ у Google News

підписатися