У Києві судитимуть ділків, які примусово “лікували” від алкоголізму й наркоманії

11:43 28.04.2023

Спільникам організованої злочинної групи, яка організувала мережу псевдореабілітаційних центрів та насильно утримувала людей, повідомлено про підозру.

У Києві судитимуть ділків, які примусово “лікували” від алкоголізму й наркоманії

Про це повідомляє поліція Києва.

У січні цього року правоохоронці викрили та затримали злочинне угруповання, яке організувало мережу псевдореабілітаційних центрів. Фігуранти діяли на території Києва та Київської області.

Вони вчиняли злочинні дії від імені громадських організацій, а насправді під виглядом лікування нарко- та алкозалежності незаконно утримували осіб.

Зловмисники пропонували послуги з лікування осіб від алкоголізму і наркоманії та прикривалися діяльністю громадських організацій. Така “реабілітація” коштувала від десяти до п’ятнадцяти тисяч гривень, а розміщувалися центри в орендованих приватних будинках.

Втім, дозвільних документів на здійснення медичної практики фігуранти не мали. Вони підшукували клієнтів через оголошення в Інтернеті, але насправді не надавали їм ніякого лікування та насильно утримували потерпілих проти їх волі.

Поліцейські встановили, що зловмисники застосовували до потерпілих фізичну силу, психологічний вплив, а також сильнодіючі медичні препарати, які пригнічують свідомість. Від їхніх дій постраждало 25 осіб. Наразі учасникам організованої злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Фігурантам загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Києві “накрили” найбільшу групу наркоторговців з кокаїном на 4 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися