Порошенко вимагає пояснень: кого вакцинують поза чергою і коли будуть 10 млн доз Pfizer

Автор: Марія Супрун
14:10 26.04

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко звернув увагу на те, що в урядовому плані вакцинації на 2021 рік відсутні анонсовані президентом Володимиром Зеленським 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Він також вимагає від влади пояснити, кого вакцинують поза чергою.

Порошенко вимагає пояснень: кого вакцинують поза чергою і коли будуть 10 млн доз Pfizer

Про це він сказав під час погоджувальної ради. Порошенко також вкотре закликав негайно провести позачергове засідання Верховної Ради з питань протидії пандемії і заслухати звіт влади.

«Україна стрімко наближається до кількості померлих від коронавірусу у п’ятдесят тисяч. І це при тому, що рік тому хтось називав себе «майстром спорту по боротьбі з коронавірусом» і обіцяв, що Україна буде серед лідерів світу по вакцинації. Скільки ще має померти людей від ковіду, щоб влада зрозуміла свою відповідальність за злочинну бездіяльність? Не треба ховатися за Степанова чи Шмигаля. Міністром охорони здоров’я, так само як і прем’єр-міністром у нас працює Зеленський», – наголосив лідер «ЄС».

Порошенко констатував, що наразі із понад сорока мільйонів українців провакциновано 527 тисяч.

«Минулого тижня ми прочитали урядовий план вакцинації, і ми не знайшли там вакцин, які були презентовані Зеленським з такою помпою. На сьогодні в країні є 117 тисяч доз вакцин Pfizer, але вони прийшли по лінії міжнародної безкоштовної допомоги. І з ними вже почали відбуватися незрозумілі речі», – зауважує Порошенко.

Він оприлюднив офіційні дані МОЗу про людей, які провакциновані Pfizer.

«Серед них люди старше 80 років по віку – 1. Або 0,010%. Медичні працівники – 400, або 3%. І по дивній категорії «інші» провакциновано 9641, або вже такі символічні 73%. Що це за «інші»? Я вимагаю, щоб суспільство і парламент були обов’язково проінформовані, і були розвіяні будь-які підозри щодо цієї жахливої статистики», – наголосив лідер партії.

Він також закликав на позачерговому засіданні з питань коронавірусу, ініційованому «Євросолідарністю», розглянути проект постанови Верховної Ради про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на припинення бездіяльності органів державної влади.

Нагадаємо, 8 квітня лідер партії «Європейська Солідарність Петро Порошенко презентував оновлений стратегічний антиковідний план.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...