У Києві росте захворюваність у школах: вже понад 2000 інфікованих учнів і педагогів

12:33 25.11.2020

У Києві продовжує зростати кількість хворих на коронавірус школярів і педагогів. На сьогоднішній день у столиці на COVID-19 хворіють 1277 школярів і більш як 850 вчителів. Водночас кількість шкіл, що повністю закриті на карантин, поменшала.

У Києві росте захворюваність у школах: вже понад 2000 інфікованих учнів і педагогів

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн-брифінгу.

За його словами, на сьогодні в місті закриті на карантин 5 шкіл. На дистанційному навчанні загалом 1041 клас у 268 школах. Також на карантині сім дитсадків та 192 групи в садочках.

Кличко також додав, що у дитячих садочках через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 192 групи у 147 садках. Повністю зачинені на карантин сім дитсадків.  Наповненість дітей у садках сьогодні – понад 51 відсоток.

Зазначимо, ще два дні назад було 1166 хворих на коронавірус учнів і більш як 790 педагогів.

Нагадаємо, в Україні за добу 13 882 хворих на COVID-19, у Києві виявили менше тисячі інфікованих.

Як повідомлялось, в найближчі суботу та неділю українців чекає поки що останній карантин вихідного дня. Щодобова кількість інфікованих коронавірусом дещо знизилася, але, що буде далі та які обмеження введуть, поки невідомо. Тому міністр культури Олександр Ткаченко пропонує ввести двотижневий локдаун на Новорічні свята. Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що МОЗ вимагатиме від уряду запровадження більш жорсткого карантину в Україні, якщо з’явиться загроза повного локдауну медичної системи.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...