Запас міцності ще є? Степанов назвав нові “маяки” для тотального локдауну

10:17 21.11

Міністерство охорони здоров’я вимагатиме від уряду запровадження більш жорсткого карантину в Україні, якщо з’явиться загроза повного локдауну медичної системи.

Запас міцності ще є? Степанов назвав нові “маяки” для тотального локдауну

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив в ефірі одного з телеканалів.

Якщо буде загроза повного локдауну медичної системи, ми будемо наполягати на тому, що треба вводити більш жорсткий карантин. Для нас головне – це кількість людей, які госпіталізуються. Якщо говорити про відсоток хворих, які потрапляють до лікарні, я думаю, що це (станеться локдаун медичної системи – ред.) вже порядку понад 30 тисяч на добу в певному періоді, тоді це може викликати серйозні проблеми щодо навантаження на медичну систему”, – сказав Степанов.

За його словами, можливості вітчизняної медичної системи щодо виділення лікарняних ліжок для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 на сьогодні становлять 75-80 тисяч.

Зазначимо, раніше “маяком” для повного локдауну називали цифру 9500 хворих за добу, потім 15 тисяч, 20 тисяч. Очільник МОЗ пояснює це тим, що кількість ліжок збільшується, тому медична система витримує складніші ситуації.

Читайте також: Могильні плити замість людей. Жорстка соціальна реклама про COVID-19 від МОЗ

Нагадаємо, другі карантинні вихідні Україна зустрічає з новими санкціями для порушників. За добу в Україні зафіксовано 14 580 нових випадків COVID-19 – це на 5 інфікованих більше від учорашнього максимуму. 215 хворих померли минулої доби.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...