У Києві планують збільшити фінансування приватних притулків для тварин

Автор: Марія Супрун
17:46 24.11

У Києві планують збільшити фінансування приватних волонтерських притулків для безпритульних тварин з метою забезпечення їх стабільної роботи.

У Києві планують збільшити фінансування приватних притулків для тварин

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 24 листопада, під час засідання постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою.

Наразі у Києві близько 90% безпритульних тварин утримуються волонтерськими притулками, і лише 10% забезпечуються за рахунок комунального підприємства. Тому вся відповідальність здебільшого покладається на меценатів, волонтерів та благодійників. Однак, кризова ситуація не дає можливості волонтерам та приватним особам повноцінно забезпечувати умови для перебування безпритульних тварин. 

Зараз ситуація критична, адже виникає високий ризик закриття приватних притулків через брак ресурсів.

«Ми маємо створити необхідні умови для повноцінної та якісної діяльності притулків, які знаходяться на утриманні волонтерських організацій. Важливо забезпечити безперебійну роботу, незалежно від мінливості волонтерських надходжень в умовах кризи. Безпритульні тварини мають проживати у комфортних умовах, а не блукати вулицями міста у пошуках їжі», – зазначив депутат Київради Костянтин Богатов.

На даний момент готується порядок конкурсу на отримання фінансування притулків для тварин, розподіл якого відбуватиметься пропорційно.

Нагадаємо, притулок простить допомогти з житлом для безпритульних котиків.

Великий Київ у Google News

підписатися