У Києві цього року планують витратити 830 млн грн на оновлення електромереж

Автор: Галина Ворона
05:07 24.02

У Києві цього року планують реалізувати понад 70 проєктів з оновлення електроінфраструктури. Це підвищить надійність та якість електропостачання домівок киян, столичних шкіл, лікарень та інших підприємств та установ. Інвестиції в оновлення мереж складуть 830 мільйонів гривень.

У Києві цього року планують витратити 830 млн грн на оновлення електромереж
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляють “ДТЕК Київські електромережі”.

Зокрема, у планах на цей рік:

  • реконструкція 4 великих високовольтних підстанцій. Це дозволить підвищити надійність електропостачання понад 73 тисяч родин, що живуть у Святошинському, Голосіївському та Солом’янському районах;
  • оновлення 44 трансформаторних пунктів 10/0,4 кВ, 3 розподільчих пунктів та 2 кабельних ліній 10 кВ. Такі роботи підвищать надійність електропостачання частини мережі, що напряму живить оселі киян;
  • придбання 11 одиниць спеціалізованого автотранспорту. Це допоможе швидше повертати світло киянам;
  • оновлення автоматизованої системи диспетчерського управління SCADA. Вона допомагає диспетчерам бачити всю енергосистему столиці в режимі онлайн та дозволить оперативніше реагувати на аварійні ситуації.

Читайте також: На Київщині побудують перші в Україні “розумні” електромережі

Нагадаємо, восени минулого року у Києві оновили дві високовольтні підстанції, які забезпечують світлом майже 200 багатоповерхівок.

Великий Київ у Google News

підписатися