Тищенко на митниці. Розбірки через туалет і зізнання угорцям у дружбі “з-під палиці” (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
22:50 01.05

Народний депутат від “Слуги народу” і голова Закарпатської обласної організації політсили Микола Тищенко під час поїздки до Ужгорода влаштував “розбірки” з виконувачем обов’язків голови місцевої митниці Миколою Пожо.

Тищенко на митниці. Розбірки через туалет і зізнання угорцям у дружбі “з-під палиці” (ВІДЕО)

Спочатку Тищенко зауважив, що на митниці великі черги, на які “дивиться вся країна”, після чого покликав до себе Пожо і попросив пояснень, повідомляє НВ.

“Тобто венгри у всьому винні?.. До чого тут венгри? Ви почуйте мене, будь ласка: це наші сусіди. Вєнгрія – країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні, вони наші друзі! Вони наші друзі! Кажіть, венгри – наші друзі! Кажіть, венгри – наші друзі! Угорці – наші друзі! На двох мовах кажіть!”, – звернувся Тищенко до очільника миттниці.

Пожо повторив слова нардепа, однак зауважив, що черг немає, на що Тищенко відповів:

“Я бачу, що ви її (чергу – ред) розігнали, бо знали, що я їду. Кажіть, що угорці – наші друзі! Кажіть на камеру, щоб це всі знали”.

Пожо знову повторив слова Тищенка, і тоді нардеп заспокоївся.

“Усі чули? Керівник таможні сказав “угорці наші друзі”. І щоб я більше не чув, що угорці в чомусь винні, тому що вони там щось пропускають, щось ні”, – додав Тищенко.

 

Потім нардеп вирішив з’ясувати, коли буде добудований туалет. Голова митниці сказав, що за місяць виділені на це кошти почнуть “освоювати”. Тищенко попросив його сказати це “всій країні”.

Нагадаємо, раніше депутат від “Слуги Народу” Микола Тищенко завітав на засідання Київради та зробив там селфі, але на цьому його активність у міськраді завершилась.

А під час виборів на 87-окрузі Тищенко взагалі “розпоясався”: вимагав паспорти і обшукував людей.

 

Великий Київ у Google News

підписатися