Святкове засвічення головної ялинки: де дивитися онлайн

11:52 18.12.2020

Завтра, 19 грудня, у День святого Миколая о 19:00 відбудеться традиційне засвічення головної ялинки країни на Софійській площі. Цього року ті, хто не матиме можливості потрапити на свято, зможуть зробити це онлайн.

Святкове засвічення головної ялинки: де дивитися онлайн

Трансляцію дійства проведе ТРК «Київ», а також його можна буде побачити на Youtube каналі ТРК «Київ»Youtube каналі КМДА та Офіційному порталі Києва.

Головна ялинка країни височітиме на Софійській площі, головна ялинка Києва – біля Арки дружби народів, а центральна ялинка Подолу стоятиме на Контрактовій площі.

На всіх новорічних локаціях буде контроль за дотриманням карантинних правил. Відвідувачів просять відповідально поставитись до встановлених вимог – тримати соціальну дистанцію та носити захисну маску.

Для уникнення скупчення людей новорічний маршрут має 7 локацій: Софійська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Андріївський узвіз та Контрактова площа.

Святкування проходитиме без фестивалів, концертів, великих сцен, фуд-кортів, будуть лише сувеніри та гарячі напої. Маршрут матиме безліч інших цікавинок: світлові артінсталяції, фотозони, атракціони, гірки, ковзанки тощо.

Нагадаємо, на Софійській площі вже встановили та прикрасили головну ялинку країни – її офіційно засвітять 19 грудня. Оскільки тематикою Нового року-2021 є казковий ліс, то й іграшки відповідні – сови, шишки, зайці, жолуді та грибочки. Водночас, з ялинки зняли скандальний капелюх та вже почепили зірку за 75 тисяч гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...