Ялинка, святковий маршрут і без шоу. Подробиці новорічного святкування у Києві

14:31 04.12.2020

Офіційне святкування Нового року на Софійській та Контрактовій площах, а також біля Арки дружби народів триватиме із 19 грудня до 19 січня. Святкове засвічення ялинок для киян та гостей міста традиційно відбудеться 19 грудня о 19:00, у день Святого Миколая.

Ялинка, святковий маршрут і без шоу. Подробиці новорічного святкування у Києві

Про подробиці новорічного святкування цього року у Києві розповіли сьогодні у КМДА.

У місті має бути створена новорічна атмосфера, тож зовсім скоро всі вулиці та площі будуть прикрашені, а в кожному районі столиці з’явиться новорічна ялинка. Звісно, не обійдеться й без карантинних обмежень. Цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються”, – розповів в.о. першого заступника міського голови Валентин Мондриївський.

За його словами, натомість у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На кожній із локацій будуть передбачені зони для дитячих розваг, як то: ковзанка, 20-метрове оглядове колесо та льодова гірка.

Завдяки такому рішенню, по-перше, хочуть розвантажити центральні вулиці від припаркованих автівок у святкові дні. А по-друге, спонукати киян не стояти на місці та рухатися від однієї фотозони на маршруті до іншої.

Протягом усього маршруту будуть розміщені різні світлові та арт-інсталяції новорічної і різдвяної тематики у рамках проєкту «Парад культур». Саме тут дорогою можна буде придбати сувеніри та випити гарячого чаю чи кави.

Темою цього Нового року став Казковий ліс. Головна ялинка країни вже традиційно височітиме на Софійській площі, головна ялинка міста – біля Арки дружби народів, а центральна ялинка Подолу стоятиме на Контрактовій площі. Саме між цими локаціями буде створено новий новорічний маршрут завдовжки 8 км. Безумовно, на всіх локаціях буде контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Для тих же, хто залишиться на самоізоляції під час свят, передбачені онлайн-трансляції. 

Як повідомили організатори – офіційне засвічення головної ялинки країни відбудеться 19 грудня о 19:00 без традиційного параду, але з дотриманням усіх карантинних обмежень. Святкову атмосферу казкового лісу буде створено завдяки декораціям і фотозонам із кумедними жителями могутнього пня та з використанням ретро ламп і гірлянди, що нагадує зоряне небо.

Тим часом, на Софійській площі вже встановлюють новорічну ялинку. Вже навіть причепили капелюх.

Нагадаємо, на Печерську з’явиться ще одна новорічно-різдвяна локація – у грудні на території Палацу «Україна» для всіх бажаючих поринути у святкову атмосферу розгорнеться «Містечко зимових розваг».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...