“Суб’єктивна образлива думка приватної особи” – в ОП відреагували на записи Лероса

14:59 02.10.2020

Офіс президента не буде оцінювати звинувачення в корупції з боку народного депутата Гео Лероса на адресу перших осіб держави, цим мають займатися правоохоронні органи. В ОП вважають, що записи “не мають жодного відношення до Офісу президента” та містять “суб’єктивну образливу думка приватної особи, яка озвучує сторонні прізвища, не пов’язані з розмовою”.

“Суб’єктивна образлива думка приватної особи” – в ОП відреагували на записи Лероса

Про це сказала прессекретар президента Юлія Мендель у коментарі “Українській правді”

На оприлюднених плівках розмова осіб, які не мають жодного відношення до Офісу президента. Там є суб’єктивна образлива думка приватної особи, яка озвучує сторонні прізвища, не пов’язані з розмовою. Цим питанням повинні займатися правоохоронні органи. Офіс президента не може надавати кваліфіковану оцінку будь-яким аудіо- чи відеоматеріалам, тим більше втручатися в діяльність правоохоронних органів, яка має бути прозорою”, – зазначила Мендель.

Нагадаємо, Гео Лерос оприлюднив уривки розмов “Слуги народу” Миколи Тищенка зі “смотрящим за Києвом”  Денисом Комарницьким і стверджує, що вони свідчать про покриття Володимиром Зеленським і головою його офісу Андрієм Єрмаком корупції колишнього соратника Черновецького. 

Читайте також: “Люди Єрмака, Тищенко та їх корешів”. Гео Лерос опублікував список кандидатів в депутати від “Слуг народу”

Як писав “Великий Київ” раніше, у відомому скандалі з флешкою депутата від «Слуги народу» Гео Лероса про діяльність брата Андрія Єрмака Дениса, а також із заявою нардепа, нібито йому в руки потрапили дані з комп’ютера Дениса Комарницького, крім фігурантів, цікавим є і джерело зливу інформації. Сам Гео Багратович Лерос. У чиїх інтересах працює Гео Лерос – читайте тут? Згодом Гео Леросу спалили авто, а потім скандального нардепа Гео викликали на допит в ДБР у справі про ухилення від сплати податків.

Також стало відомо, що Гео Лероса виключили зі “Слуги народу” по команді Зеленського, а Борисович назвав пі…ором. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...