Виключення Гео Лероса зі “Слуги народу”: команду “фас” дав Зеленський, а Борисович назвав пі…ором

17:09 02.09.2020

Президент Володимир Зеленський вимагав виключити депутата Гео Лероса з фракції “Слуга народу”. Перед голосуванням за дане рішення депутатів пропрезидентської фракції попередили, що невиключення Гео буде сприйнято главою держави яка зрада партії по відношенню до нього.

Виключення Гео Лероса зі “Слуги народу”: команду “фас” дав Зеленський, а Борисович назвав пі…ором

Про це свідчить оприлюднене виданням Букви листування депутатів групи Юрія Киселя, що очолює транспортний комітет і нещодавно викупив будинок президента.

Зараз в залі у Давида на руках є підписні листи на виключення Гео з фракції. З Президентом погоджено. І він вважає, що невиключення Гео з фракції, це буде зрадою партії по відношенню до нього!” – написав Кисіль.

Також у вівторок нардеп “Слуги народу” Андрій Костін отримав повідомлення від якогось Борисовича:

А у мене є питання, є хтось із 250 осіб, хто перестане мовчки слухати, як Президента і мене цей підар поливає брудом”.

Журналісти зауважують, що по батькові Борисович має Єрмак, якого Лерос звинуватив з трибуни Ради в корупції.

У відповідь депутат пообіцяв увечері написати пост, чого так і не зробив.

Нагадаємо, 1 вересня Гео Лероса виключили з партії “Слуга Народу” за результатами збору підписів, після того як він з парламентської трибуни звинуватив президента і його оточення в кришуванні корупції та кумівстві, а керівника Офісу президента Андрія Єрмака назвав “головним корупціонером в державі” і агентом російської розвідки. Лерос переконаний, що Єрмак погоджує із Зеленським свої дії.

За кілька днів до цього Леросу спалили автомобіль.

Як писав “Великий Київ” раніше, у відомому скандалі з флешкою депутата від «Слуги народу» Гео Лероса про діяльність брата Андрія Єрмака Дениса, а також із заявою нардепа, нібито йому в руки потрапили дані з комп’ютера Дениса Комарницького, крім фігурантів, цікавим є і джерело зливу інформації. Сам Гео Багратович Лерос. У чиїх інтересах працює Гео Лерос – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...