Гео Лероса викликали на допит в ДБР

19:03 04.09.2020

Депутата Верховної Ради Гео Лероса, виключеного з фракції “Слуга народу”, викликали на допит до Державного бюро розслідувань у справі про ухилення від сплати податків. Допит призначено на 8 вересня.

Гео Лероса викликали на допит в ДБР

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, також запостивши повідомлення юридичної компанії з повісткою, клієнтом якої він є.

“1 вересня я виступив із заявою у Верховній Раді, як вже 3 вересня приходить повістка на допит в ДБР. Володимир Зеленський забрав лопату у Єрмака і з ще більшою ретельністю поглиблює дно. Згадайте вираз – не копай іншому яму, сам в неї потрапиш”, – написав Лерос.

Кримінальне провадження відкрите 25 серпня 2020 року. Підставою стала ухвала Печерського районного суду за скаргою представника громадської організації «Рада ветеранів АТО», що проаналізувавши декларацію Гео Лероса, припустила, що депутат ухилився від сплати податків.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків). Допит призначено на 8 вересня 2020 року на 10:00.

Нагадаємо, 1 вересня Гео Лероса виключили з партії “Слуга Народу” за результатами збору підписів, після того як він з парламентської трибуни звинуватив президента і його оточення в кришуванні корупції та кумівстві, а керівника Офісу президента Андрія Єрмака назвав “головним корупціонером в державі” і агентом російської розвідки. Лерос переконаний, що Єрмак погоджує із Зеленським свої дії. Президент Володимир Зеленський вимагав виключити депутата Гео Лероса з фракції “Слуга народу”. 

За кілька днів до цього Леросу спалили автомобіль.

Як писав “Великий Київ” раніше, у відомому скандалі з флешкою депутата від «Слуги народу» Гео Лероса про діяльність брата Андрія Єрмака Дениса, а також із заявою нардепа, нібито йому в руки потрапили дані з комп’ютера Дениса Комарницького, крім фігурантів, цікавим є і джерело зливу інформації. Сам Гео Багратович Лерос. У чиїх інтересах працює Гео Лерос – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...