Лерос оприлюднив записи розмов Тищенка зі “смотрящим за Києвом”

12:58 02.10.2020

Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак нібито покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві. Принаймні, так стверджує народний депутат Гео Лерос, що нещодавно був виключений з фракції “Слуга народу”.

Лерос оприлюднив записи розмов Тищенка зі “смотрящим за Києвом”

Про це Лерос повідомив у Youtube-каналі і оприлюднив уривки розмов, які, за його словами, доводять це.

Лерос стверджує, що колишній співголова фракції “Блоку Леоніда Черновецького” в Київраді Денис Комарницький, якого скандальний нардеп називає “головним корупціонером у Києві”, говорив по гучному зв’язку з Миколою Тищенком – кумом голови Офісу президента Андрія Єрмака. Нібито саме так його вдалося підслухати навіть у лазні після обшуків у Комарницького в липні.

Як пише “Українська правда”, імовірно, саме ці записи Лерос намагався увімкнути у Верховній Раді 30 вересня перед тим, як заявити, що нардеп “Слуги народу” Микола Тищенко та Денис Комарницький готують на нього напад.

Комарницький пов’язаний зі Степаном Черновецьким – сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького та власником IG бизнес-центру, нагадує Гео Лерос.

У Комарницького провели обшуки, пов’язані з корупцією на Воскресенському мосту (навколо його будівництва. – Ред.). Він зв’язується зі своїм партнером Тищенком, який загасив цю справу за допомогою Зеленського і Єрмака. За що “смотрящий” йому дуже вдячний

Більше Комарницького ніхто не чіпає. З МВС порішав “перший”, а в СБУ рулить подільник Комарницького – товариш Наумов, начальник внутрішньої безпеки СБУ. Відомо, що начальнику київської СБУ Головашу він взагалі віддає відсоток від усіх бюджетних платежів. Тому сумки в СБУ Комарницький завозить на оперативному авто СБУ – прямо у двір Служби безпеки”, – говорить Лерос.

Він анонсував другу частину добірки записів про розклад сил у Києві, а також на доказ підготовки нападу на нього.

Читайте також: “Люди Єрмака, Тищенко та їх корешів”. Гео Лерос опублікував список кандидатів в депутати від “Слуг народу”

Як писав “Великий Київ” раніше, у відомому скандалі з флешкою депутата від «Слуги народу» Гео Лероса про діяльність брата Андрія Єрмака Дениса, а також із заявою нардепа, нібито йому в руки потрапили дані з комп’ютера Дениса Комарницького, крім фігурантів, цікавим є і джерело зливу інформації. Сам Гео Багратович Лерос. У чиїх інтересах працює Гео Лерос – читайте тут? Згодом Гео Леросу спалили авто, а потім скандального нардепа Гео викликали на допит в ДБР у справі про ухилення від сплати податків.

Також стало відомо, що Гео Лероса виключили зі “Слуги народу” по команді Зеленського, а Борисович назвав пі…ором. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...