“Люди Єрмака, Тищенко та їх корешів”. Гео Лерос опублікував список кандидатів в депутати від “Слуг народу”

12:28 15.09.2020

Депутат Верховної Ради Гео Лерос, виключений з фракції “Слуга народу”, оприлюднив частину списка кандидатів на вибори до Київради від “Слуг”.

“Люди Єрмака, Тищенко та їх корешів”. Гео Лерос опублікував список кандидатів в депутати від “Слуг народу”

Список опубліковано на його сторінці у Facеbook.

“Зверніть увагу на такі дві деталі: 1. Як раніше і розповідав, щоб приручити мажоритарних депутатів, всім дали подати своїх кандидатів в такому порядку – 1-ий номер від штабу, 2-ий номер від мажоритарника і далі за таким принципом. Кандидати від штабу – люди Єрмака, Тищенко і їх корешів”, – написав Лерос.

Як видно, серед кандидатів є підприємці, спортсмени, журналісти, помічники глави Офісу президента Андрія Єрмака і нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка.

Нагадаємо, 1 вересня Гео Лероса виключили з партії “Слуга Народу” за результатами збору підписів, після того як він з парламентської трибуни звинуватив президента і його оточення в кришуванні корупції та кумівстві, а керівника Офісу президента Андрія Єрмака назвав “головним корупціонером в державі” і агентом російської розвідки. Лерос переконаний, що Єрмак погоджує із Зеленським свої дії. Президент Володимир Зеленський вимагав виключити депутата Гео Лероса з фракції “Слуга народу”. 

За кілька днів до цього Леросу спалили автомобіль.

Як писав “Великий Київ” раніше, у відомому скандалі з флешкою депутата від «Слуги народу» Гео Лероса про діяльність брата Андрія Єрмака Дениса, а також із заявою нардепа, нібито йому в руки потрапили дані з комп’ютера Дениса Комарницького, крім фігурантів, цікавим є і джерело зливу інформації. Сам Гео Багратович Лерос. У чиїх інтересах працює Гео Лерос – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...