“Стоп терор!”. Студенти Олімпійського коледжу знову мітингували під Кабміном

12:44 29.09

У вівторок, 29 жовтня, під Кабміном відбулась чергова акція протесту студентів Олімпійського коледжу ім. Піддубного, які виступають проти реорганізації свого закладу і приєднання його до Інституту фізкультури. Події навколо коледжу вони називають державним рейдерством, що супроводжується терором.

“Стоп терор!”. Студенти Олімпійського коледжу знову мітингували під Кабміном

Біля сотні студентів прийшли під будівлю уряду з прапорами України і коледжу. Акція пройшла під назвою “Стоп терор! Шмигаль – організатор побиття студентів”.

Таким чином протестувальники висловили обурення з приводу дій силовиків під час сутичок, що днями стались на території коледжу, коли студентам завадили зайти у коледж – дехто тоді отримав травми.

За їхніми словами, Кабмін в режимі таємності, без обговорення, видав розпорядження №1083-р від 2 вересня 2020, яким погодив фактичну ліквідацію Олімпійського коледжу шляхом передачі його землі (16 га коло метро Лісова в Києві) та майна (зокрема спортивних манежів, басейну, гуртожитків, навчальних корпусів, реабілітаційного центру, стадіонів, кортів) НУФВіС («Інфізу»), а фактично його ректорові Євгенію Імасу.

Реорганізацію навчального закладу студенти і трудовий колектив коледжу називають рейдерським захопленням, його виконавцями – тво міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та міністра спорту Вадима Гутцайта, а спосіб, у який “реорганізують” заклад – терором.

загрузка...

Нагадаємо, студенти коледжу Піддубного оголосили безстроковий страйк після розпорядження Кабміну від 2 вересня про реорганізацію коледжу і приєднання його до Національного університету фізичного виховання і спорту. Через це рішення 15 вересня колектив коледжу ім. Івана Піддубного вийшов під Верховну Раду вимагати відставки міністра освіти Сергія Шкарлета і міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта. А 24 вересня у коледжі стались сутички під час роботи ліквідаційної комісії, постраждали кілька студентів і правоохоронців. Наступного дня, 25 вересня, майбутні олімпійці протестували під Кабміном.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...