“Мосьє Шкарлет, звільняйте кабінет”. Під Раду прийшли студенти з матами

12:06 15.09.2020

У вівторок, 15 вересня, під стіни Верховної Ради прийшли студенти Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Вони оголосили безстроковий страйк проти розпорядження Кабміну від 2 вересня про реорганізацію коледжу і приєднання його до Національного університету фізичного виховання і спорту. Серед іншого мітингарі вимагають звільнити в. о. міністра освіти Сергія Шкарлета і міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

“Мосьє Шкарлет, звільняйте кабінет”. Під Раду прийшли студенти з матами

Акцію протесту під парламентом студенти розпочали мітингом-показом спортивної майстерності: на площі під будівлею розклали мати і демонстрували на них фізичні вправи, елементи боротьби.

З собою у них прапори України і плакати з гаслами проти реорганізації коледжу, зокрема “Мосьє Шкарлет, звільняйте кабінет”, “Вимагаємо звільнення не зовсім міністра Шкарлєта і не зовсім міністра Гутцайта” та ін.

Довідково. Олімпійський коледж імені Івана Піддубного – вищий навчальний заклад фізичної культури І рівня акредитації в Києві. Заснований в 1966 році. Коледж є базовим закладом для підготовки спортивного резерву для збірних команд України. Установа має відділення: по футболу, легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, фехтуванню, художній гімнастиці, плаванню, синхронному плаванню, дзюдо, вільній боротьбі, боксу, акробатиці, велоспорту, настільному тенісу.

Нагадаємо, акції проти Шкарлета  у Києві почались з моменту його призначення на посаду в. о. міністра освіти. Його звинувачують в плагіаті, корупції та продовженні традицій екс-міністра освіти Дмитра Табачника, що працював за часів Януковича.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...