“Олімпійський спорт проти державного рейдерства”. Студенти коледжу Піддубного прийшли під Кабмін

15:20 25.09

У п’ятницю, 25 вересня, студенти Олімпійського коледжу ім. Піддубного нову зібрались на акцію протесту перед Кабміном. Вони виступають проти об’єднання їхнього навчального закладу з інститутом фізкультури, а також вимагають відставки в. о. міністра освіти Шкарлета.

“Олімпійський спорт проти державного рейдерства”. Студенти коледжу Піддубного прийшли під Кабмін

Загалом під будівлею уряду зібралось близько сотні активістів. Вони тримають плакати з вимогою відставки очільника Міністерства освіти і науки Шкарлета, а також закликають припинити “державне” рейдерство їхнього закладу.

Активісти передали своїм вимоги до канцелярії Кабміну і співають гімн.

Довідково. Олімпійський коледж імені Івана Піддубного – вищий навчальний заклад фізичної культури І рівня акредитації в Києві. Заснований в 1966 році. Коледж є базовим закладом для підготовки спортивного резерву для збірних команд України. Установа має відділення: по футболу, легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, фехтуванню, художній гімнастиці, плаванню, синхронному плаванню, дзюдо, вільній боротьбі, боксу, акробатиці, велоспорту, настільному тенісу.

Нагадаємо, студенти коледжу Піддубного оголосили безстроковий страйк після розпорядження Кабміну від 2 вересня про реорганізацію коледжу і приєднання його до Національного університету фізичного виховання і спорту. Через це рішення 15 вересня колектив коледжу ім. Івана Піддубного вийшов під Верховну Раду вимагати відставки міністра освіти Сергія Шкарлета і міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта. А вчора у коледжі стались сутички під час роботи ліквідаційної комісії, постраждали кілька студентів і правоохоронців.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...