Столичний студент виборов золото на чемпіонаті з ракетомодельного спорту у США

02:26 14.08.2023

Студент Національного авіаційного університету — серед чемпіонів з ракетомодельного спорту.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Солом’янська РДА.

Збірна України з ракетомоделювання вразила світову спільноту своїми навичками та досягненнями на недавньому чемпіонаті, який відбувався в Остіні, Техас, США з 2 по 7 липня. Такі змагання проводяться раз на два роки починаючи з 1972 року. Згідно з офіційним звітом, українські ракетомоделісти вибороли 14 нагород, 6 з яких — золоті медалі.

Цьогорічний турнір став особливо випробувальним для команди, оскільки українські спортсмени стикнулися з викликами, пов’язаними зі складними умовами підготовки. Внаслідок воєнного стану та обмежень на польоти в Україні, ракетомоделісти були позбавлені можливості практикувати запуск ракет. На додачу, організатори змагань ввели нові вимоги до двигунів лише за пів року до старту, що вимагало від спортсменів негайних змін своїх моделей без можливості реальних тестів перед чемпіонатом.

Попри всі ці труднощі, українська команда продемонструвала вагомий результат.

У загальнокомандному неофіційному заліку наша юніорська збірна посіла 2 місце.

Серед чемпіонів студент Національного авіаційного університету групи ЛВ-201 АКФ Денис Мозок, який у командному заліку серед юніорів посів 2 місце у класі S4A — моделі планерів із прискорювачем на тривалість польоту. Склад команди: Денис Мозок (Шостка), Родіон Струзман (Дніпро), Софія Фісун (Дніпро), Михайло Дубровний (Дніпро).

А в індивідуальному заліку — 1 місце у класі S4A — моделі планерів із прискорювачем на тривалість польоту.