Святковий шок: у Києві купують паски вартістю по декілька тисяч гривень кожна

Автор: Оксана Тупальська
15:25 27.04

Столичні модниці помітили в продажі паски до Великодня. які коштують по 3500 грн за одну. Хліб у святковому пакуванні можна придбати у одному з відомих супермаркетів столиці.

Святковий шок: у Києві купують паски вартістю по декілька тисяч гривень кожна
Світлодіодне освітлення

Привезли VIP-паски від виробника Dolce@Gabbana. Продаються присмаки у рожевому пакуванні, що у символіці маркетингу означає, що призначені передовсім для жіночої аудиторії. 

Паска за 3500 грн запакована у скриню, в яку можна потім складати косметику. Однак чи смакує така випчка? Кажуть, що вона дещо засолодка та має забагато додатків всередині. 

 

@a.eto.hana #паска #коломбо #тіктокукраїна #українськийтікток #рекомендації #рек #україна #українськийтікток #тікток #паска #пасха #великдень @бо це ханА @бо це ханА ♬ оригінальний звук – бо це ханА

Дещо дешевший святковий хліб VIP-сегменту за 860 грн з Namelaka.

Беріть, бо це дуже дешево”, – всміхаються модниці, – Он, люди купують по 3500 грн, і нічого…

 

@a.eto.hana #паска #українськийтікток #тікток @бо це ханА ♬ оригінальний звук – бо це ханА

А тим часом священик УПЦ закликав ділитися святковою їжею та віддавати частину свого великоднього кошика для війська. Що варто вкласти до корзини та освячувати в церкві, “ВК” раніше розповідав. 

Великдень православні християни святкуватимуть цьогоріч 5 травня, а 28 квітня приходять на богослужіння з вербою в руках з нагоди Пальмової або Вербної неділі. 

Великий Київ у Google News

підписатися