Шедеври на благодійність: у столичному музеї триває передаукціонна виставка “Київський арт-вернісаж”

Автор: Галина Ворона
05:36 28.04

У Національному музей літератури України триває передаукціонна виставка “Київський арт-вернісаж”. Представлені на ній шедеври є лотами благодійного аукціону колекційного та сучасного живопису. Виручені за них кошти підуть на підтримку захисників України та їх родин.

Шедеври на благодійність: у столичному музеї триває передаукціонна виставка “Київський арт-вернісаж”
Світлодіодне освітлення

Виставку можна відвідати її до 29 квітня (10-18:00, нд-вихідний).

Серед лотів аукціону – картини відомих українських художників Тетяни Яблонської, Сергія Шишка, Федора Манайла, Романа Сельського, Матвія Коган-Шаца та багато інших. На аукціон також буде виставлена графіка ХІХ сторіччя Ніколя Пуссена. Сучасний живопис представлятимуть роботи творчого подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових.

Особливістю аукціону є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від 1 грн, тому можливість взяти участь в акті благодійності зможуть не тільки колекціонери, а й пересічні українці, які бажають допомогти сім’ям тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни.

  • Аукціон відбудеться 30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 11, метро “Театральна”).
  • Початок аукціону о 14.00.
  • Реєстрація для участі офлайн та онлайн обов’язкова.

Читайте також: «Gapchinska» запрошує безкоштовно навідатися до галереї щастя та поринути у світ дитинства

Нагадаємо, Театр Франка назбирав на сто дронів на фронт показами вистави “Конотопська відьма”.

Великий Київ у Google News

підписатися