Справжнє диво: із серця 3-річної дівчинки дістали уламок, який був за 2 мм від артерії, яка постачає кров до серцевого м’яза

Автор: Любава Лисичкіна
20:21 30.11.2023

Мія разом із бабусею пішли в магазин. Почався обстріл Херсону і їх накрило уламками з вікон магазина. Як говорять лікарі, те, що дитина вижила, не інакше, як диво.

Справжнє диво: із серця 3-річної дівчинки дістали уламок, який був за 2 мм від артерії, яка постачає кров до серцевого м’яза
оренда квартири Київ

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Інни Лебеденко.

Більшість уламків прийшлися на бабусю дівчинки Наталю, адже собою вона захистила онуку. І це її врятувало. Херсонські лікарі стабілізували стан дитини і швидкою доправили до столичного Інституту серця.

“Уламок був у серці в парі міліметрів від артерії, яка постачає кров’ю весь серцевий м’яз.Їй дуже пощастило, що цей уламок зупинився на такій дистанції. Ще б 2-3 міліметри і вона б не вижила”, – каже директор Інституту серця Борис Тодуров. 

Такі уламки українські медики навчилися діставати без зупинки серця. За допомогою спеціального магніту. Ще один уламок залишився в шиї дитини. Він дуже глибоко. Медики вирішили його не чіпати, адже дістати його буде травматичніше, ніж залишити.

Поруч з дівчинкою був її дідусь Валерій Кістінь, адже мама 4 місяці тому народила Мії сестричку і мусила залишатися вдома – у Херсоні.

Стан здоров’я Мії називають стабільним і цього тижня планують виписати дівчинку додому.

Відомо,  Фонд Олега Скрипки запустив збір коштів на відбудову садочка, пошкодженого під час атаки дронів.

Великий Київ у Google News

підписатися