Спіймай мене, якщо зможеш. У Києві сьогодні показово ловили продавців первоцвітів

Автор: Любава Лисичкіна
22:32 19.03

Якщо є попит, то буде пропозиція. І це про першоцвіти, якими торгують на вулицях столиці. Масово знищуючи для букетиків червонокнижні квіти.

Спіймай мене, якщо зможеш. У Києві сьогодні показово ловили продавців первоцвітів
Про це повідомив голова ДЕІ Андрій Мальований у Facebook. 
 
Перевірку кількох локацій  незаконного продажу квітів посадовці Держекоінспекції робили спільно  із поліцією та засобами масової інформації.
 
“На жаль, деякі продавці первоцвітів, помітивши поліцію та інспекторів, поспішно покидали місця торгівлі. Разом з тим нам вдалося притягнути до відповідальності порушників. Квіти, які були виставлені на продаж, конфісковано, а продавцям загрожує штраф від 1700 до 4250 гривень згідно з частиною 1 статті 88-1”, – проінформував очільник ДЕІ.
 
За словами посадовця,  серед квітів, якими торгують найчастіше – підсніжник звичайний, шафран Гейфелів (крокус), білоцвіт весняний, цибуля ведмежа.
 
Мальований також нагадав, що масове знищення первоцвітів відбувається із року в рік у величезних масштабах. І саме люди, які купують квіти, формують  попит   та  сприяють зростанню браконьєрства. 
 
Цікавим є також той факт, що з 6 фотографій до свого допису про першоцвіти, тільки одна світлина з квітами. Всі решта демонструють самого голову ДЕІ, який дає коментарі журналістам.
 
До слова, більше 20 занедбаних ділянок перетворять на квітучі сквери.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...