Спецперепустки для транспорту більше не видають, хоча охочих ще багато

Автор: Галина Ворона
17:11 06.04

У Києві сьогодні припинили видавати спеціальні перепустки для проїзду у громадському транспорті, хоча охочих їх отримати ще багато. То ж тим, хто не встиг отримати заповітний папірець, доведеться шукати альтернативні способи пересуватись містом.

Спецперепустки для транспорту більше не видають, хоча охочих ще багато

Про це розповів у Facebook засновник ГО “Мінзмін” Андрій Кулібаба, додавши фото оголошення про припинення видачі спецперепусток.

Із оголошення випливає, що перепустки, що були надруковані, закінчились. 

Видача закінчилася ледь почавшись, а велика кількість підприємств, які хочуть в передбачений порядком спосіб отримати перепустки, не отримають їх”, – зауважив він.

У коментарях під дописом користувачі жартують, що люди самі навчились друкувати ті перепустки, і, до речі, вони праві – потрібно лише півгодини “погратись” у фотошопі.

Читайте також: Транспортний армагедон: спецквитки не отримали навіть ті, кому вони передбачені. Серед них і журналісти «Великого Києва».

Нагадаємо, всього місто надрукувало 500 тисяч перепусток. Ще сьогодні сотні киян зі сльозами на очах благали видати їм спецперепустки для проїзду у громадському транспорті під час локдауну. Але у Департаменті транспортної інфраструктури попередили, що спецквитків може знов не вистачити навіть для працівників критичної інфраструктури. Кличку вже дорікнули за те, що залишив лікарів без спецперепусток на транспорт.

Як повідомлялося, у Києві зафіксували факти продажу в інтернеті спецперепусток на проїзд у громадському транспорті. Департамент транспортної інфраструктури звернувся до правоохоронців через ці оголошення. Згодом за продаж затримали 18-річну дівчину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...