“Скоро сядеш” та “Позорисько”. Під офісом Зеленського триває акція протесту (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
20:18 28.06

На Банковій зібралися люди, які вважають, що “державний зрадник” не може керувати країною, і кращий прояв поваги до Конституції – протест гарантований Конституцією. Біля входу на Банкову стоїть кордон поліції, протестувальників пропускають після огляду.

“Скоро сядеш” та “Позорисько”. Під офісом Зеленського триває акція протесту (ФОТО) Фото:

Учасники операції переконані, що Володимир Зеленський  зізнався, що злив секретну інформацію про перебування російських військових злочинців (т.зв. «вагнерівців») тирану і єдиному відкритому геополітичному союзнику Путіна у Європі — Олександру Лукашенку.

“Наш президент сам, без допитів і катувань, з гордістю сказав, що це він зірвав спільну спецоперацію спецслужб України і спецслужб країн НАТО. І злив її подробиці ворогові. Це мала бути операція задля помсти вбивцям та найуспішніша українська спецоперація в принципі”, – говорять організатори протесту.
 

Будівлю охороняють правоохоронці, які стежать за тим, щоб протестувальники нічого не клеїли та не ламали. 

Серед учасників акції – представники “Національного корпусу”, “Демсокири”, активісти ряду громадський організацій та кияни, які підтримуюють заклик і позицію організаторів заходу.

У натовпі крім прапорів громадських організацій чимало державних прапорів України.  Вони тримають в руках плакати та листівки з написами ” Позорисько”, “Скоро сядеш”, “Єрмака у Сибір”, “Зрадник”, “Зелю – геть!”. 

 

Як відомо, Зеленський дав інтерв’ю в програмі “VIP з Наталією Мосейчук” на телеканалі “1+1”. Основні тези Володимира Зеленського в розмові стосувалися кількох напрямків та тем – читайте тут.  

В свою чергу через заяву Зеленського “Європейська Солідарність” вимагає викликати президента на засідання ТСК у справі “вагнерівців”. Петро Порошенко переконаний, що після низки самовикривальних одкровень Зеленського в інтерв’ю найбільшому олігархічному каналу, країна потребує правди і відповідей.

Депутати впевнені, що у   Зеленського замість справжнього розслідування по «вагнерівцям» будуть робити вигляд, що проводять розслідування, щоб поховати цю справу і не називати того, хто з оточення президента зірвав операцію по затриманню терористів.

Раніше Петро Порошенко вимагав негайно створити ТСК по «вагнерівцям» і захистити офіцерів розвідки, які готові свідчити про зрив операції. 

 
 

Великий Київ у Google News

підписатися