У Зеленського бояться розслідування справи «вагнерівців», – Гончаренко

Автор: Марія Супрун
17:28 19.05

У Зеленського замість справжнього розслідування по «вагнерівцям» будуть робити вигляд, що проводять розслідування, щоб поховати цю справу і не називати того, хто з оточення президента зірвав операцію по затриманню терористів.

У Зеленського бояться розслідування справи «вагнерівців», – Гончаренко

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко з трибуни Верховної Ради. Він підкреслив, що президентська фракція «Слуга народу» провалила створення тимчасової слідчої комісії по «вагнерівцям».

«Влада боїться цього розслідування, тому що розуміє: вони вийдуть на самих себе. І тому зараз нам підсовують обманку. Пропонують створити іншу комісію, але уже не по справі “вагнерівців”, а по всьому на світі. Таким чином, реальне розслідування “зливають”. Влада робить все, щоб ми не дізналися про те, хто з найближчого оточення Зеленського злив інформацію про спецоперацію», – зазначив Гончаренко.

Крім того депутат зауважив, що заступником голови провладної ТСК хочуть зробити представника від ОПЗЖ.

«То може одразу поставити Медведчука заступником, який під «дворцовим арештом» у вас знаходиться? Це про передачу зрадницької інформації державі-агресору», – додав Гончаренко.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко вимагав негайно створити ТСК по «вагнерівцям» і захистити офіцерів розвідки, які готові свідчити про зрив операції. 

Великий Київ у Google News

підписатися