“Європейська Солідарність” вимагає викликати Зеленського на засідання ТСК у справі “вагнерівців”

Автор: Любава Лисичкіна
18:18 25.06

Після низки самовикривальних одкровень Зеленського в інтерв’ю найбільшому олігархічному каналу, країна потребує правди і відповідей. Адже йдеться про очевидні загрози національній безпеці і традиційну брехню першої особи.

“Європейська Солідарність” вимагає викликати Зеленського на засідання ТСК у справі “вагнерівців”
Петро Порошенко записав відеозвернення, в якому від імені “Європейської Солідарності” вимагає викликати Володимира Зеленського на засідання парламентської Тимчасової слідчої комісії із розслідування можливих фактів державної зради й отримати пояснення у справі “вагнерівців”.
 
“Про вагнерівців в Офісі брехали вже не раз. Цілий рік твердили, нібито не було жодної операції із затримання тридцяти трьох російських терористів, на руках яких – кров загиблих українців і збиті літаки Іл-76 та Ан-26. Та вчора Зеленський вперше за увесь цей час визнав, що досі заперечувана ним спецоперація таки готувалася, і чітко дав зрозуміти, що саме він в останній момент її згорнув.
Результат нам відомий ще з літа 2020-го. Виродки із приватної армії Вагнера уникнули відповідальності за вбивства наших воїнів і назавжди розчинилися в безмежних російських просторах”, –  сказав п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність”.
 
За словами Порошенка, тепер Зеленський звинуватив наших партнерів в тому, що нібито то вони втягнули Україну в чужу спецоперацію. І це знову брехня, адже   санкцію на розробку, підготовку і проведення спецоперації свого часу віддав  особисто Порошенко, коли ще працював Президентом. Політик розповів, що  наказав залучити до проведення української спецоперації наших західних партнерів. Путінські вбивці-вагнерівці залишили кривавий слід в багатьох країнах світу. І за ними багато хто полював, намагаючись притягнути їх до відповідальності.
 
Заяви, а головне дії Зеленського підривають довіру до українських спецслужб з боку розвідувальних органів наших євроатлантичних партнерів, на формування якої наша команда витратила п’ять років, переконаний Петро Порошенко. «Зізнання» Зеленського лише підкреслили наскільки гострою є необхідність незалежного розслідування зриву спецоперації, особливо на тлі плутаної розповіді про те, що саме він «попередив» Лукашенка.
 
“І тут потрібна ясність. Суспільство має знати правду. На відміну від Зеленського, я не дозволю собі кидатися голослівними звинуваченнями у державній зраді. Для цього потрібне неупереджене розслідування. І якщо в СБУ, яку Зеленський контролює на сто відсотків, немає питань до Єрмака, і, очевидно, до Зеленського, то ці питання є в українського народу. Тому наступного тижня у Верховній Раді «Європейська Солідарність» разом з партнерами вимагатиме в предмет діяльності ТСК із розслідування можливих фактів державної зради включити зрив спецоперації із затримання головорізів-вагнерівців. І запросити на її засідання Володимира Зеленського. Я буду лише радий, якщо, відповідаючи на питання, він зможе зняти питання щодо ролі в цій історії його особисто та його оточення”, – заявив лідер “ЄС”.
Нагадаємо, у заяві “Європейської Солідарності” зазначається, що в четвер у сервільному інтерв’ю українській Скабєєвій-Мосійчук Зеленський вчергове допустив хамські випади на адресу лідера опозиції і п’ятого Президента і поширив російський наратив «війна тому, що на ній Порошенко заробляє».

 
Вчора  Зеленський дав інтерв’ю в програмі “VIP з Наталією Мосейчук” на телеканалі “1+1”. Основні тези Володимира Зеленського в розмові стосувалися кількох напрямків та тем – читайте тут.  
 

Великий Київ у Google News

підписатися