Порошенко: у Верховній Раді має бути створена ТСК у справі «вагнерівців»

Автор: Любава Лисичкіна
19:46 01.03

Петро Порошенко вимагає негайно створити ТСК по «вагнерівцям» і захистити офіцерів розвідки, які готові свідчити про зрив операції

Порошенко: у Верховній Раді має бути створена  ТСК у справі «вагнерівців»

Про це  п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час погоджувальної ради.

Порошенко  вкотре наголосив на відсутності в порядку денному «питання про створення тимчасової слідчої комісії по «вагнерівцям». І заявив, що таку парламентську слідчу комісію щодо зірваної спецоперації по затриманню російських бойовиків з ПВК «Вагнер» слід  створити  негайно.

  «Більше того – ми побачили, що з офіцерів розвідки, які виконували надзвичайно важливе завдання, зараз зняли охорону. Я твердо переконаний – ми маємо звернутися і відновити охорону, захистити наших воїнів і негайно на цьому тижні поставити ТСК по «вагнерівцям», – наголошує Петро Порошенко.

Як відомо, вчора ЗМІ повідомили про те, що колишнього начальника військової розвідки Василя Бурбу, який дав свідчення про провал операції із захоплення російських терористів «Вагнера», виселили з дому і позбавили охорони.

Він також повідомив, що спецоперація по затриманню російських бойовиків з ПВК «Вагнер» проводилася в рамках міжнародного військового співробітництва.

«Я можу підтвердити, що це було питання нашого міжнародного військового співробітництва. І мало це на меті зібрати, витягнути і тих, хто брав участь у терористичній атаці на літак МH-17, і тих, хто брав участь в збитті ІЛ-76 з українськими десантниками в Луганському аеропорту. І тих, хто робив терористичні атаки проти цивільного населення», – повідомив Порошенко. 

Міжнародна мережа Bellingcat, яка свого часу зібрала свідчення проти російських терористів у справі MH-17,  у березні планує оприлюднити власне розслідування щодо зриву спецоперації по «вагнерівцям».

Нагадаємо, президентський рейтинг Зеленського з початку року впав, Порошенко зміцнив позиції

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...