Скільки порушників карантину впіймала столична поліція з початку пандемії

21:33 06.01

Від початку пандемії коронавірусу правоохоронці забов’язані контролювати киян та гостей столиці на предмет дотримання правил карантину. Особливу увагу співробітники поліції приділяють не тільки наявності у громадян засобів індивідуального захисту, а й правильного носіння.

Скільки порушників карантину впіймала столична поліція з початку пандемії

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Від початку карантину, який діє в країні з березня минулого року, поліцейські Києва склали 9864 протоколів за порушення, передбачені ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, із них 134 протоколи – з початку 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці нагадують, що працівники поліції постійно перевіряють дотримання карантинних обмежень на об’єктах господарської діяльності. А у разі виявлення порушень суб’єктів господарювання притягують до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Поліцейські Києва закликають із розумінням ставитися до їх роботи під час перевірок дотримання карантинних обмежень, а у випадку незгоди з їхніми діями – звертатися в прокуратуру або суд.

Нагадаємо, що штрафувати за порушення карантину має право не лише поліція, а й інші структури. Серед таких – Санепідемслужба, лікарні та навіть мер.

Читайте також: Кав’ярні, салони, магазини: на Київщині десятки порушників “вихідного карантину”

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...