Скандальна викладачка Більченко засвітилася у Росії з фашистською символікою (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:10 27.06

Скандальна екс-викладачка Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Євгенія Більченко, що “прославилась” своїми антиукраїнськими поглядами, тепер живе у рф та носить футболки із фашисткою символікою.

Скандальна викладачка Більченко засвітилася у Росії з фашистською символікою (ФОТО)

Світлину екс-педагога опублікував український активіст Сергій Стерненко.

На ній Більченко можна побачити у футболці із триколором та забороненою літерою “Z”, а волося заплетені у косички та також зав’язані синьо-червоними гумками.

До слова, фото зроблено “SОТА” у російському місті Пушкіно, де 26 червня відзначили «День російської слави». У рамках рашистського фестивалю з піснями, конкурсами та вуличною кухнею відкрилася експозиція, присвячена війні в Україні – «Битва за русскій мір».

Всередині намету були виставлені «трофеї» окупантів, захоплені на війні в Україні – шеврони, каски та форма українських військових, а також розстріляна табличка міста Авдіївка. 

Нагадаємо, викладачка педагогічного університету Драгоманова спровокувала кілька скандалів. Перший – у січні 2021 року на своїй сторінці у Facebook назвала ухвалений закон щодо держаної мови – “звичайним фашизмом“ та заявила, що країною правлять “етнорадикали, а зовнішні глобалістичні сили керують вуличними радикалами“.

Через суспільний осуд подібних висловлювань Більченко звернулася за захистом до президента Володимира Зеленського. Більченко також не приховувала, що спілкувалася з російським письменником Захаром Прилєпіним, який активно співпрацював з сепаратистами на Донбасі. 

Ще один скандал довкола Більченко розгорівся після того, як вона назвала Україну “онкохворою американською колонією“. Пізніше в її навчальних матеріалах знайшли численні порушення законів України та статуту університету. 

Мовний омбудсмен Кремінь закликав СБУ відреагувати на антиукраїнські провокації викладачки Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Євгенії Більченко. Згодом педуніверситет Драгоманова звільнив професорку Більченко. Згодом вона подалася до Росії. З її слів, там їй забороняли викладати. Крім того, її почали залякувати, висміювати та створювати різні меми.

Великий Київ у Google News

підписатися