Сесія чи канікули? Коли та за що голосуватимуть депутати Київради

Автор: Макс Юр’єв
15:20 06.07

Чи підуть столичні депутати на канікули, чи все ж таки ще трошки всі разом попрацюють в сесійній залі?

Сесія чи канікули? Коли та за що голосуватимуть депутати Київради

Розбирався «Великий Київ».

Як раніше повідомив журналісту «ВК» депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олександр Погребиський, наступне пленарне засідання Київської міської ради може відбутися 8 липня, але це під питанням, оскільки депутати можуть не зібратися і відразу підуть на канікули аж до осені (що типово для Київради влітку).

Як завжди заплановано до розгляду і ряд земельних питань, серед яких є і резонансні.

Один із депутатів фракції «УДАР», повідомив «ВК», що засідання Київради все ж відбудеться 8 липня, про що депутати вже отримали повідомлення.

На сайті Київради опубліковано розпорядження про проведення 8 липня о 10 годині ранку пленарного засідання.

Проте згідно п. 4 ст. 25 Регламенту Київради крім самого розпорядження на офіційному вебсайті Київради має бути опубліковано: інформація про час і місце проведення пленарного засідання, проєкт порядку денного пленарного засідання скан-копії оригіналів проектів рішень та інших документів, що мають розглядатись, не пізніше ніж за сім днів до дня пленарного засідання.

Проєкт порядку денного опубліковано, проте невідомо, коли саме. А от у властивостях опублікованого файлу зазначено дату та час створення – 1 липня 20:15 (в позаробочий час). Тобто регламент порушено.

Проте  6, 7 та 8 липня також заплановані засідання деяких постійних комісій КМР:

6 липня о 10:00 – з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (сесійна зала);

6 липня о 14:00 – з питань архітектури, містобудування та земельних відносин (сесійна зала);

6 липня о 16:00 – з питань власності (каб. 1017, позачергове засідання);

7 липня об 11:00 – з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами (каб. 514);

7 липня об 11:00 – з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту (каб. 1017);

7 липня о 14:00 – з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою (каб. 1017);

7 липня о 14:00 – з питань житлово-комунального-господарства та паливно-енергетичного комплексу (каб. 514);

8 липня орієнтовно о 13:00 (в перерві пленарного засідання) – з питань охорони здоров’я та соціальної політики (каб. 514, позачергове засідання);

8 липня орієнтовно о 13:00 (в перерві пленарного засідання) – з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг (кабінет не зазначено).

Згідно проєкту порядку денного Постійної комісії КМР з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, мають розглянути питання надання права громадській організації «Ветеранів та інвалідів АТО» замовити розробку Детального плану території мікрорайону Чапаєвка.

Як з’ясував журналіст «ВК», це по суті є земельною схемою для подальшої забудови десятків гектарів заповідної зони. Детальніше про це невдовзі у розслідуванні «Великого Києва».

Голова ж цієї «земельної» комісії Михайло Терентьєв прославився маніпуляціями над колегами депутатами та неодноразовим протягуванням скандальних земельних питань, що суперечать законодавству, наприклад, надання приватному ВНЗ «Міжрегіональна академія управляння персоналом» (МАУП) у постійне користування під забудову території Парку трипільської культури у Голосіївському районі столиці, про що «Великий Київ» проводить серію розслідувань та невдовзі поділиться з читачами новими подробицями.

Михайло Терентьєв та Віталій Кличко

Великий Київ у Google News

підписатися