“Сад світла”. Столичній мисткині присвятили арт-об’єкт у тихому дворику в центрі міста

Автор: Галина Ворона
23:25 28.03

Розшукувачі арт-цікавинок можуть завітати на екскурсію в один із затишних столичних двориків на Малій Житомирській, 18-Б, де з’явилася нова мистецька композиція “Сад світла”. Вона складається із мурала – зображення ластівки – та клумби з квітами й рослинами, що є уявним гніздом. У крилах казкової пташки “сховався” сюрприз, що може потішити лише уважних споглядачів.

“Сад світла”. Столичній мисткині присвятили арт-об’єкт у тихому дворику в центрі міста

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ініціаторів проєкту – Продюсерського центру “Амплуа”.

До мистецького ансамблю включено мурал – зображення ластівки, та клумбу з квітами й рослинами, що є уявним гніздом. На найбільш уважних глядачів чекає сюрприз, прихований у крилах казкової пташки талановитим молодим художником Андрієм Каруком.

Проєкт створено на першу річницю вшанування пам’яті Юлії Гасиліної (1970-2020), театральної режисерки, акторки, співзасновниці та художньої керівниці київського театру-студії «МІСТ», яка працювала в цьому будинку у 2005-2020 рр.

Концепція “Саду світла” полягає в тому, що ластівка, з якою асоціювала себе Юлія Гасиліна, вилітає зі свого гніздечка до Саду світла, полишивши проростати посаджені нею на цій землі насіння прекрасного у своїх учнях, колегах, близьких та в усіх, кому пощастило зустрітися з цією фантастичною людиною”, – пояснюють свій задум автори проєкту.

Проєкт названо на честь останньої репертуарної роботи Юлії Гасиліної – унікальної вистави за творами Г. Сковороди “Сад світла”. Авторка ідеї – акторка і письменниця Татьяна Щастіна 

На думку авторів проєкту, особливо “Сад світла” потішить екскурсоводів з ексклюзивними маршрутами та киян-розшукувачів нових арт-цікавинок. 

Юлія Гасиліна народилася 25 червня 1970 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенко-Карого, Нідерландській театральний інститут. Була художнім керівником Театру-студії “Міст”. Пішла з життя 9 квітня 2020 року на 50-му році через тяжку хворобу.

Читайте також: Алея слави українських діджеїв – новий яскравий мурал в Києві (ФОТО) 

Нагадаємо, у столиці почався збір чистих білих пластикових виделок для оновлення скульптури “Виделкового Котика”. Підтримати ініціативу  київського екскурсовода  Софії  Грабовецької можна всім бажаючим.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...