Правила вибору футбольного взуття

18:30 04.01

Футболісти проявляють себе на ігровому полі не тільки завдяки високим навичкам, а і якості екіпіровки. Правильна пара бутс стає надзвичайно важливою. Зрештою, є причина, по якій велика частина футболістів віддають перевагу оригінальному взуттю.

Правила вибору футбольного взуття

В інтернет-магазині Footballstyle представлене різне футбольне взуття для чоловіків, жінок, дітей та підлітків. Ознайомтеся з каталогом відомих брендів за приємними цінами. 

Якості футбольних бутс

Які якості цінуються при виборі футбольних бутс:

  • М’який дотик і хороший контроль, щоб впевнено нести м’яч по полю та обводити навколо інших гравців.
  • Потрібна точність при кидку і передачі пасу.
  • Потрібна сила, щоб виконати удар по воротах або звільнити м’яч від небезпечного нападу.
  • Щоб потрапити у відкритий простір або перекрити його від атакуючого суперника – потрібно вміти генерувати швидкий сплеск швидкості.
  • Необхідно зупинятися, змінювати напрямок, рухатися вбік і здійснювати всілякі складні маневри швидко, плавно і безпечно.

Іншими словами, вам потрібен максимальний комфорт, міцність, стабільність, потужність. Якщо ви хочете грати найкращим чином і мінімізувати ризик травми – варто підібрати свою ідеальну пару в нашому каталозі.

Як вибрати футбольні бутси й не помилитися?

Якість бутс, безумовно, є важливою складовою успішної роботи на полі. Незалежно від того, яку роль займаєте в грі, правильна передача безумовно підніме успіх гри. Якісні бутси навіть можуть значно знизити ризик отримання травми.

  • З роками бутси стають все легше і легше. Це приголомшлива новина для футболістів, які покладаються на прискорення і швидкість. Дане взуття може допомогти будь-якому гравцеві відчутно знизити рівень втоми після 90 виснажливих хвилин. 
  • Також, різні бутси мають різні зони удару, виготовлені з різних матеріалів і можуть мати різну амортизацію. Навіть розмір, стиль і розташування шипів на бутсах можуть відмінно підходити для м’якої трави, але бути менш придатними для штучного газону або навпаки.
  • Те, як ви граєте. Ви спритний нападник або агресивний захисник? півзахисник? Ви віддаєте перевагу робити швидкий пас під тиском? Ми можемо дати рекомендації щодо тих особливостей, які Вам слід шукати, виходячи з вашого стилю гри і ролі у вашій команді.
  • Тип ігрового поля. Більшу частину часу ви проводите на натуральній траві? Голій землі? Нової штучної поверхні? Вибрані вами шипи, і зокрема, тип і розташування шипів, тут мають величезне значення. 

Коли ви маєте справу з вибором підошви й рівнем просування, прийшов час вибрати матеріал, з якого повинна бути зроблене футбольне взуття. Тут не повинно бути проблем – шкіра або синтетика. Приймаючи рішення про шкіряне взуття, зверніть увагу, що цей матеріал більш чутливий, ніж синтетичний. Шкіряне взуття потрібно часто прати, полірувати і плекати. Крім того, шкіряне взуття трохи розходиться під час гри, тому слід вибирати взуття трохи меншого розміру. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...