Пожежа у Голосієві: згорів заклад харчування, вогонь зачепив сусідні СТО і магазин

10:59 07.01

У Голосіївському районі на світанку згорів заклад громадського харчування. Вогонь з нього розповсюдився на сусідні будівлі – СТО і магазин.

Пожежа у Голосієві: згорів заклад харчування, вогонь зачепив сусідні СТО і магазин

Як розповіли рятувальники, 7 січня о 04:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Києві надійшло повідомлення про пожежу на проспекті Валерія Лобановського, 124.

Вогнеборці, що прибули на місце, з’ясували, що виникла пожежа в 1-поверховому дерев’яному приміщенні громадського харчування розміром 10 х 7 кв. м. Вогонь також розповсюдився сусідні приміщення магазину розміром 6 х 5 м та 2-поверхове СТО розміром 13 х 10 кв. м.

Гасіння пожежі ускладнювалось відсутністю поблизу пожежного гідранта. Тому вогнеборцям довелось постійно підвозити воду. 

Крім того, будівля була дерев’яна, тому полум’я  розповсюджувалось стрімко.

О 04:45 пожежу локалізували на площі 70 кв. м, а о 04:54 – ліквідуввали.

Внаслідок пожежі приміщення громадського харчування згоріло повністю. В приміщенні СТО на 2-поверсі вогнем пошкоджено особисті речі, згоріло та розібрано 5 кв. м дерев’яних конструкцій покрівлі, закопчено стіни та стеля будівлі.

В приміщенні магазину вогнем пошкоджено покрівлю на площі 5 кв. м, пластикову водостічну трубу, рекламний банер та закопчено зовнішню стіну.

Пожежу гасили 23 вогнеборця та 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки.
На щастя, жертв та постраждалих немає. Причина загоряння наразі встановлюється.

Нагадаємо, на Троєщині мати викинула з вікна трирічну дитину (ФОТО, ВІДЕО).  

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...