Для перемоги Україні потрібні три речі: зброя, зброя і ще раз зброя – Порошенко

13:32 20.05

Змінити правила у війні Росії проти України можуть 500 танків, 1000 бронемашин, 100 винищувачів та 300 систем протиповітряної оборони.

Для перемоги Україні потрібні три речі: зброя, зброя і ще раз зброя – Порошенко

Про це в ефірі американського телеканалу MSNBC заявив п’ятий президент України, народний депутат, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко

Україна обов’язково переможе. І це буде перемога всього Вільного світу, проти якого воює путінська Росія. Для цього нам потрібно всього лише три речі: зброя, зброя і ще раз зброя. Можете уявити, що змінити правила в цій війні можуть 500 танків, 1000 бронемашин, 100 винищувачів та 300 систем протиповітряної оборони. І майбутнє всього світу тоді буде іншим“, – сказав Порошенко.

Він подякував США за схвалення Акту про ленд-ліз. “Сьогодні я продовжую закликати всі країни цивілізованого світу наслідувати приклад Сполучених Штатів та забезпечити подібні законодавчі ініціативи. Розраховуємо також на «План Маршалла», і дуже вдячні за вже проголосований законопроєкт про 40 млрд доларів. Вдячні лідерам Європейського Союзу за пакет допомоги обсягом 10 млрд доларів на підтримку реформ в Україні, військову підтримку Україні“, – додав експрезидент.

Раніше Порошенко заявляв, що Україна, Європа та світ потребують “депутінізації”.

Великий Київ у Google News

підписатися