Порошенко повідомив, коли повернеться до України та зустрінеться з Венедіктовою

Автор: Володимир Хлєбников
10:28 06.01.2022

Українці дадуть гідну відповідь на ще одну спробу створити в країні авторитарний режим, переконаний п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

Порошенко повідомив, коли повернеться до України та зустрінеться з Венедіктовою
Світлодіодне освітлення

Він обіцяє повернутися до України та зустрітися із генеральним прокурором 17 січня.

2022 почався з “чорних лебедів”. Попри свята, ми уважно спостерігаємо як за подіями в Казахстані, так і за зустріччю радників Нормандського формату, яка має пройти без участі України та ще й в Москві. І за безпековими консультаціями НАТО з Росією, які мають відбутися незабаром“, – написав 6 січня Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні слід, попри тривалий святковий період, багато зробити задля активізації західної підтримки нашої держави, працювати з європейськими та американськими партнерами, наголосив він.

Дивно, що в дні такої напруги виконувач ролі президента постить відосик, що залишилося за кадром новорічного відосика. Він розважається з цуциками в спортзалі, з Єрмаком у Гуті. Відпочиває в Буковелі разом з Коломойським, своїм годфазером і головним вигодонабувачем від перебування Зеленського в офісі президента”, – зазначив лідер “ЄС”.

Коли при владі неадеквати, опозиція має діяти ще активніше. Тому наступний тиждень – з 10 по 15 січня – працюватиму в Європі над захистом України від російської агресії та підтримкою демократії в нашій країні“, – повідомив Порошенко.

Він додав, що “17 січня, як і обіцяв“, повернеться до Києва, “аби з’явитися у суді та провести зустріч із генеральним прокурором (Іриною Венедіктовою, – прим. “ВК”), користуючись правом народного депутата на невідкладний прийом“.

Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні”, – підкреслив п’ятий президент.

Впевнений, українці дадуть гідну відповідь на ще одну спробу створити в Україні авторитарний режим. Ми не дамо демонтувати демократію, Україну та українську державність“, – резюмував Петро Порошенко.

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри і саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Великий Київ у Google News

підписатися