Відпустка Венедіктової свідчить, що в Офісі генпрокурора розуміють незаконність підозри Порошенку — адвокат

Автор: Галина Ворона
17:37 20.12.2021

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова розуміє рівень фальсифікації у підозрі п’ятому президенту України Петру Порошенку. Саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Відпустка Венедіктової свідчить, що в Офісі генпрокурора розуміють незаконність підозри Порошенку — адвокат
Світлодіодне освітлення

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив адвокат Ілля Новіков.

За нашою інформацією, генеральний прокурор Ірина Венедіктова екстрено пішла у непланову відпустку та передала свої обов’язки генерального прокурора України своєму заступника – Симоненко”, – розповів Новіков.

За його словами, саме Симоненко підписав цей документ.

У нас є копія – це повідомлення про підозру за статтями за державну зраду і співпраця з терористичними організаціями на адресу п’ятого президента України Петра Порошенка” – наголосив адвокат.

На його думку, рішення Венедіктової уникнути причетності до підозри Порошенку свідчить про відношення правоохоронних органів до цієї справи.

Ця ситуація, коли Генпрокурору довелося піти у термінову відпустку вона найкраще свідчить про небажання таку знакову, напевне вершину всієї кар’єри, підозру очільнику держави”, – пояснив Ілля Новіков.

Те, що не було охочих і Симоненкові довелося взяти на себе підписання підозри, дуже добре маркує ставлення до цього документа правоохоронців, впевнений адвокат.

Нагадаємо, сьогодні Петру Порошенку оголошено підозру у держзраді по “вугільній справі”.

Великий Київ у Google News

підписатися