Відосік про відосік. Зеленський показав, як знімали його довжелезне новорічне привітання

Автор: Володимир Хлєбников
19:28 05.01

Президент Володимир Зеленський оприлюднив черговий “відеозвіт” про свою діяльність. Цього разу глава держави показав, як відбувався запис новорічного привітання, яке стало найдовшим за всю історію незалежної України. Оцінки користувачів соцмереж як завжди розділилися.

Відосік про відосік. Зеленський показав, як знімали його довжелезне новорічне привітання

Зйомки новорічного привітання президента почалися 28 грудня.

Найцікавіше, що лишилося поза кадром новорічного привітання. Та найголовніші цифри 2021-го. Дивіться у цьому відео“, – йдеться у коментарі до ролика.

Відео починається з того, що Зеленський мовчки стоїть перед камерою, чекаючи “відмашки”. Далі йдуть кадри за участі численних гостей президента, серед яких багато відомих українців, зокрема спортсменів.

Читайте також: “Засцяний гусак з веселими яйцями” – так депутатка Київради назвала блогера за критику привітання Зеленського

Як тільки до зали входить глава держави, всі починають бурхливо аплодувати, удаючи неабияку зацікавленість.

Спілкування з гостями Зеленський починає з жарту. Він питає, чи недовго вони чекали на початок дійства. Президент НОК України Сергій Бубка відповідає: “Ні”. Після цього всі дружно сміються.

Далі президент вміло й природно виправдав “статистичний блок” у своєму зверненні, нагадавши про свого батька.

Я дуже не хотів говорити мовою статистики, але, як ви знаєте, мій батько – математик. Якщо він не почує у зверненні президента України конкретики, а саме цифр та відсотків, то конкретику про себе почую я. Тому конкретні цифри, конкретні відсотки“, – сказав Володимир Зеленський.

Тезисне перерахування досягнень влади тривало понад дві хвилини. “Наступний рік точно буде кращий“, – сказав на сам кінець глава держави.

Думки та оцінки користувачів соцмережі Facebook з приводу чергового “відосіка” Володимира Зеленського передбачувано розділилися.

Декому здалося, що президент забагато відпочиває.

Раніше повідомлялося, що Зеленський розсмішив українців найдовшим в історії новорічним посланням. Воно тривало 21 хвилину.

Читайте також: На запит “скільки років придурку” Google видає біографію Зеленського (ФОТОФАКТ)

Великий Київ у Google News

підписатися