Поранений на фронті Масі Найєм показав перше фото з лікарні

Автор: Галина Ворона
00:26 20.06

Український військовий і адвокат Масі Найєм, який отримав важке поранення в зоні бойових дій, оприлюднив перше фото і подякував усім медикам, які витягли його з того світу.

Поранений на фронті Масі Найєм показав перше фото з лікарні

Деякі деталі поранення він розповів на своїй Facebook-сторінці у дописі, який назвав постом подяки лікарям.

За його словами, лікарі сказали, що після такого поранення, як у нього, мало хто залишається при пам‘яті.

Але мій мозок зберегли і я вільно мислю і навіть аналізую все, що відбулось“, – зазначив Найєм.

Він додав, що життя після поранення йому подарували побратим, водії які допомогли евакуювати, лікарі, які зробили операцію, а також рідні, які весь час поруч.

Тому сьогодні публічно і кожен день про себе, мовчки, я дякуватиму всім, хто допоміг мене врятувати. Низький вам уклін і щира подяка“, – підсумував він додавши довгий перелік людей, яким він завдячує життям.

Синхронно з Найємом приєднався до привітань медиків та додав ще одне фото з лікарні його друг Богдан Кутєпов.

За його словами, Масі Найєм поволі, але впевнено іде на поправку.

Хочу в цей світлий день подякувати всім медикам . А також особисто від себе хочу подякувати кожному з Вас, хто молився, як умів: Ісусу, Аллаху, Будді, тримав кулаки, посилав промені позитиву в Космос. Я щиро вірю (і пан трьохсотий передавав, що також у цьому впевнений), що коли його везли з зони бойових дій у Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова , а потім терміново оперували – значення мала кожна Ваша позитивна думка. Аж стільки людей спрямувало свої молитви у Всесвіт, що він почув“, – впевнений він.

Масі Найєм — засновник та юрист адвокатського об`єднання «Міллер». Він брав участь у бойових діях на сході України з серпня 2015 року по жовтень 2016. Після початку повномасштабного вторгнення рф він повернувся до лав ЗСУ.

Нагадаємо, на початку травня Масі Наєм отримав важке поранення на фронті.

Великий Київ у Google News

підписатися