Попри заборону на мурали у Києві, команда скандальної Фуллен продовжує муралити

Автор: Ольга Даниленко
16:37 28.03

На будинку Святошинського дитячого будинку-інтернату з’явився новий стінопис із зображенням українського історика, громадського та політичного діяча Михайла Грушевського. Його намалював Самий Кучерявий – людина з команди скандально відомої Євгенії Фуллен, яка безконтрольно розмальовує Київ.

Попри заборону на мурали у Києві, команда скандальної Фуллен продовжує муралити Фото: Скриншот із Instsgram Євгенії Фулен

У листопаді 2023 року столичні депутати ввели тимчасову заборону на створення нових стінописів. Вона триватиме, поки вони затвердять прозорий та відкритий механізм погодження ескізів монументальних розписів.

Попри заборону, Фуллен зі своєю командою планує і надалі муралити у столиці.

Ми плануємо створити серію муралів по Києву і намалювати українських поетів та видатних діячів”, – зауважила вона у коментарі журналістам “Успіх in UA”.

Мурал із Грушевським зображений за адресою вул. Михайла Котельникова, 51 – Святошинський дитячий будинок-інтернат.

Фото: сайт Київради

Також Фуллен планує намалювати Героя України та українського воєначальника Валерія Залужного у Подільському районі, а також загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла – “Да Вінчі”.

Читайте також: Заборонили муралити на Січових – розмуралимо шось інше: кияни знов замальовують стінопис Фуллен

Нагадаємо, фотографку та скандальну авторку київських стінописів Євгенію Фуллен підозрюють у прихованому муральному бізнесі: вона малює своїх подружок на великих площинах, має серйозне лобі й завзято знаходить супермайданчики для муралів.

Ходять чутки, що Фуллен прагне увійти до Книги рекордів Гіннеса як художниця з найбільшою кількістю муралів у місті.

Як повідомляв “ВК”, Фуллен планувала розмалювати 9-й корпус Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, однак студенти виступили проти. 

Великий Київ у Google News

підписатися