Події які не можна забувати: у березні відбудуться екскурсії місцями Революції Гідності

Автор: Галина Ворона
08:14 03.03

Киян та гостей столиці запрошують дізнатися більше про історію Майдану, разом проаналізувати перебіг подій та згадати учасників Революції Гідності, що продовжують боронити Україну від російських окупантів на екскурсіях “Місцями Революції Гідності” у березні.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Музею Майдану Екскурсії пройдуть у будні та у вихідні дні за двома маршрутами.

“Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану”

На цій екскурсії піде мова про життя майданівців зсередини: як було облаштовано наметове містечко, організовано побут протестувальників, налагоджено оборону, харчування та медичну допомогу.

Ідучи через Хрещатик до вулиці Михайла Грушевського, де в січні 2014 року відбувалося протистояння із силовиками, гості дізнаються про Відкритий університет, Бібліотеку Майдану, творчу ініціатива “Мистецький Барбакан” і  Пошту Майдану.

Оживити” наметовий табір та барикади на Хрещатику допоможе музейний проєкт “Територія Гідності у доповненій реальності: музеєфікація пам’яток Майдану”, стенди якого розміщено на екскурсійному маршруті.

Локації маршруту: Київська міська державна адміністрація – вулиця Хрещатик – майдан Незалежності – Будинок профспілок – Європейська площа – вулиця Михайла Грушевського.

  • 7 та 21 березня
  • Початок о 16:00.
  • Місце збору – біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)

“Місцями Революції Гідності. Хроніка подій”

Локації маршруту: Михайлівська площа – Михайлівський собор – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – Дзвін Гідності.

  • 16 та 30 березня
  • Початок об 11:00.
  • Старт маршруту на Михайлівській площі (біля банера про Героїв Небесної Сотні).

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.

Читайте також: Найтрагічніші події лютого 2014. Біля монумента Незалежності розгорнули фотовиставку “Майдан Січ. Так почалася війна” 

Нагадаємо, до 10-ї річниці Революції Гідності у Києві відкрилась виставка із світлинами Майдану.

Останні новини