Найтрагічніші події лютого 2014. Біля монумента Незалежності розгорнули фотовиставку “Майдан Січ. Так почалася війна”

Автор: Галина Ворона
12:56 23.02

Довкола монумента Незалежності відкрили виставку “Майдан Січ. Так почалася війна”. На ній можна побачити 48 світлин найдраматичніших лютневих днів Революції Гідності від українських фотографів, які документували події у центрі Києва 18, 19 та 20 лютого 2014 року. Виставку присвятили тим, хто тримав оборону і відстояв свободу під час Революції Гідності.

Найтрагічніші події лютого 2014. Біля монумента Незалежності розгорнули фотовиставку “Майдан Січ. Так почалася війна”

Про це повідомляє Музей Майдану.

На фото — промовисті моменти найтрагічніших подій лютого: кадри з мітингувальниками, силовиками, спаленим наметовим містечком та морем квітів у пам’ять про Героїв Небесної сотні.

Автори фотографійй – Максим Баландюх, Мирослав Іваник, Михайло Палінчак, Олександр Тимошенко, Олексій Фурман, Іван Любиш-Кірдей та Володимир Луць.

Біля кожної  світлини позначено не лише дату та місце, а й точний час.

Дуже важливо, щоби після десяти років пам’ять про ці події зберігалася в просторі Майдану. Ми зараз знаходимось на дійсно священній та знаковій території для всієї України. Адже тут не просто відбувався Майдан і був епіцентр Революції Гідності. За мить до, здавалося, поразки Майдану, коли силовики і злочинна влада Януковича от-от могла стерти, знищити Майдан, — саме тут був той острівець свободи, який нам вдалося зберегти. Саме з цього моменту почалося наше протистояння і захист нашої незалежності, який вже буквально за кілька днів переріс у збройний захист нашої Батьківщини”,–  сказала заступниця генерального директора Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

Читайте також: “Київ 2014. Повернення”: до 10-ї річниці Революції Гідності у Києві відкрилась виставка із світлинами Майдану 

Нагадаємо, у Музеї історії відкрились нові виставки: для відвідувачів підготували цікаву програму на п’ятницю, суботу, неділю.

Великий Київ у Google News

підписатися