Почали з толоки: парк на Жмаченка облаштують для відпочинку

Автор: Галина Ворона
18:48 04.10.2021

Парк на вулиці Жмаченка, за який кияни досі ведуть “війну” із забудовником, облаштують для відпочинку місцевих мешканців. До початку робіт там провели масштабну толоку, до якої доєднались як комунальники, так і активні жителі району.

Почали з толоки: парк на Жмаченка облаштують для відпочинку

Про це розповіли у Київраді.

Як зазначається, благоустрій парку розпочнеться з алеї, буде облаштовано підхід до пам’ятного знаку, встановлено лави та ліхтарі.

Надалі планується облаштування всієї території парку, заплановано прокласти пішохідні доріжки до спортивної площадки, а також облаштувати волейбольний майданчик та ігрову пісочну зону для дітей.

Працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району покосили траву на алеї.

Читайте також: Незаконне будівництво на проспекті Перемоги: місто хоче викупити ділянку під сучасний парк

Нагадаємо, частину парку на Жмаченка віддали релігійній громаді під забудову – фактично туди попадає ділянка, яку Київрада у вересні 2020 визнала парком. Нещодавно місцеві мешканці, оголосили про початок “народної” реконструкції парку і для початку встановили там пам’ятний знак та відкрили Алею пам’яті Олександра Звінника, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на сході України. Згодом довкола парку прибрали будівельний паркан.

Великий Київ у Google News

підписатися