Перемога небайдужих киян: парк на Жмаченка звільнили від будівельного паркану

Автор: Галина Ворона
09:13 27.05.2021

Мешканці Дніпровського району, які об’єднались заради порятунку парку на Жмаченка, 20, святкують невеличку перемогу, адже завдяки їхнім зусиллям комунальники прибрали будівельний паркан довкола цієї зеленої зони.

Перемога небайдужих киян: парк на Жмаченка звільнили від будівельного паркану

Про це повідомляється у Facebook-спільноті “Парк на Жмаченка”.

За словами активістів, вони кілька місяців направляли чисельні запити, скарги та звернення з вимогою прибрати цей паркан, і ось КП “Благоустрій”, який чотири місяці не міг знайти “виробничої можливості” виконати свій власний припис, нарешті почув киян взявся за демонтаж. 

Зараз офіційно 4,2 Га на Жмаченка, 20 – це парк! Цій ділянці наданий статус парку рішенням Київради від 24.09.2020 р. Й хоча попередній орендар релігійна громада “Християнська надія” разом із “Інтергал-Буд” намагається через суд відмінити це рішення, ми продовжуємо боротьбу”, – додають автори допису.

Читайте також: Незаконне будівництво на проспекті Перемоги: місто хоче викупити ділянку під сучасний парк

Нагадаємо, частину парку на Жмаченка віддали релігійній громаді під забудову – фактично туди попадає ділянка, яку Київрада у вересні 2020 визнала парком. Нещодавно місцеві мешканці, оголосили про початок “народної” реконструкції парку і для початку встановили там пам’ятний знак та відкрили Алею пам’яті Олександра Звінника, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на сході України.

Великий Київ у Google News

підписатися