Незаконне будівництво на проспекті Перемоги: місто хоче викупити ділянку під сучасний парк

Автор: Галина Ворона
09:55 20.05

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку у Шевченківському районі для створення сучасного міського парку. Наразі на цій ділянці, попри відсутність дозвільних документів, зводять висотку.

Незаконне будівництво на проспекті Перемоги: місто хоче викупити ділянку під сучасний парк

Такий проєкт рішення було підтримали напередодні члени постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, повідомляє пресслужба Київради.

Мова йде про ділянку площею 0,3110 га на проспекті Перемоги, 50а.

Як розповів голова комісії Михайло Терентьєв, після прийняття проєкту рішення розпочнеться процес викупу земельної ділянки, на якій планується створення зеленої зони.

За його словами, для реалізації даного проєкту необхідно послідовно зробити декілька кроків – зокрема потрібно письмово повідомити власника ділянки про наміри міської влади та надати йому пропозиції щодо викупу.  Фінальним етапом має стати підготовка та подання проєкту рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київраді.

Водночас заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко уточнив, що дана ділянка з 2014 року перебуває у приватній власності, та дозвільні документи на будівництво у власника відсутні.

Він запевнив, що на цій території планується виключно облаштування нового парку.

Це логічно викликає значний суспільний резонанс, та привертає увагу засобів масової інформації. Враховуючи першочергові інтереси міської громади, ми проведемо перемовини з власником, результатом яких має стати викуп містом цих територій для суспільних потреб, а саме для створення ще одного сучасного міського парку», – наголосив Володимир Бондаренко.

До слова, наразі дана ділянка вже огорожена зеленим будівельним парканом, активісти говорять, що попри відсутність дозвільних документів там ведеться будівництво багатоповерхового будинку, у якому вже продаються квартири.

Нагадаємо, ділянку над Дніпром рятуватимуть від забудови – місто її викупить під парк.

Великий Київ у Google News

підписатися