Перголи, аркади з підсвіткою та тривожні кнопки: весняне відео оновленого “Наноскверу”

Автор: Марія Супрун
16:29 28.04.2021

Ремонт скверу, що розташований на бульварі Академіка Вернадського, між вулицею Депутатською та проспектом Перемоги, виконали у 2019-2020 роках. Його головним елементом став пам’ятник Володимиру Вернадському – видатному українському вченому, першому президенту Академії наук. Тому це місце має символічну назву «Наносквер».

Перголи, аркади з підсвіткою та тривожні кнопки: весняне відео оновленого “Наноскверу”
оренда квартири Київ

Красиве відео того, як виглядає “Наносквер” зараз, опублікував “Київзеленбуд”. Площа скверу становить 0,67 га. Він має протяжність близько 300 м.

Так, під час капремонту було влаштовано мережу доріжок, встановлено сучасні лави та нові урни. В оновленому сквері працює 5 камер відеоспостереження та 2 тривожні кнопки.

Ввечері він взагалі не схожий на інші – все завдяки перголам та аркадам із підсвіткою, які додають простору особливого настрою. 

Загалом у сквері встановлено 2 перголи над лавами (конструкції із повторюваних секцій, що з’єднуються між собою брусами) та 4 аркади (групи металевих арок над доріжками). У металеві конструкції вмонтовано світильники, які створюють у вечірній час своєрідні світлові лінії та тунелі.

Окрім цього, під час капремонту було влаштовано газони, висаджено більше 1000 кущів та близько 50 дерев, серед них сакури, катальпи та платани. У сквері також прокладено поливо-зрошувальну систему.

Нагадаємо,

Великий Київ у Google News

підписатися